Biblioteka
Jesteś tutaj: Strona główna > 12. rocznica śmierci Jana Pawła II
12. rocznica śmierci Jana Pawła II

"Boża miłość nie nakłada na nas ciężarów, których nie moglibyśmy unieść, ani nie stawia nam wymagań, którym nie moglibyśmy sprostać, jeśli wzywa, przychodzi z konieczną pomocą".
W dniu 2 kwietnia obchodziliśmy 12. rocznicę śmierci Jana Pawła II. Z tej to okazji po raz czwarty odbył się konkurs wiedzy o Karolu Wojtyle, skierowany do uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Sieniawie. Do rywalizacji przystąpiło siedem osób, które odpowiadały na wylosowane przez siebie pytania. Zmagania miały dwuetapowy przebieg. Do drugiej części zakwalifikowała się trzyosobowa grupa, z niej zaś wyłonieni zostali zwycięzcy. Pierwsze miejsce
z maksymalną ilością punktów zdobył pan Łukasz Pucyło, drugie pani Krystyna Świt, trzecie zaś pan Grzegorz Grząśko. Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Pozostałym uczestnikom wręczono dyplomy i upominki. Serdecznie gratulujemy wiedzy wszystkim uczestnikom, a paniom Monice Jurkiewicz i Ani Hubacz, dziękujemy za przygotowanie swoich podopiecznych do konkursu.
Zmagania konkursowe można obejrzeć w fotogalerii, do czego serdecznie zapraszamy !

Jagusztyn Elżbieta

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć