Aktualności Miasta i Gminy Sieniawa

W tym dziale przeczytają Państwo i dowiedzą się o wydarzeniach w naszej Gminie. Mieszkańcy z pewnością znajdą tutaj ciekawe informacje, które pozwolą odwiedzać nas częściej.


Sieniawa.pl
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Komunikat. Wznowienie bezpośredniej obsługi interesantów w Urzędzie Miasta i Gminy w Sieniawie
Komunikat. Wznowienie bezpośredniej obsługi interesantów w Urzędzie Miasta i Gminy w Sieniawie

Informujemy, że od dnia 4 maja 2021 r. (wtorek) wznawia się bezpośrednią obsługę interesantów w Urzędzie Miasta i Gminy w Sieniawie.

Praca urzędu odbywać będzie się z zachowaniem odpowiednich wymogów sanitarnych mających zapewnić bezpieczeństwo pracownikom i obywatelom.

W związku z powyższym:

  • dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi (nie wliczając osób obsługujących interesantów jak również osób towarzyszących osobom z niepełnosprawnością, tłumaczy języka, pełnomocników lub rodziców z dzieckiem);
  • niezbędne jest także zachowanie odstępów między osobami oraz zakrywanie ust i nosa;
  • interesanci po wejściu do urzędu zobligowani są do zdezynfekowania rąk środkami do dezynfekcji dostępnymi przy drzwiach wejściowych.

Jednocześnie ze względów bezpieczeństwa przypominamy i prosimy - o ile to możliwe, o załatwianie wszelkich spraw urzędowych za pośrednictwem poczty, telefonicznie:

(16) 622 73 01 lub 889 887 065, bądź za pomocą środków elektronicznych (drogą mailową – urzad@sieniawa.pl lub poprzez ePUAP – adres skrytki: /k3tk5h35iw/skrytka).

Zarządzenie Nr 120.7.2021.pdf