Aktualności Miasta i Gminy Sieniawa

W tym dziale przeczytają Państwo i dowiedzą się o wydarzeniach w naszej Gminie. Mieszkańcy z pewnością znajdą tutaj ciekawe informacje, które pozwolą odwiedzać nas częściej.


Sieniawa.pl
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > „Kultura i tradycja w moim narodzie” - konkurs Głównego Urzędu Statystycznego w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021
„Kultura i tradycja w moim narodzie” - konkurs Głównego Urzędu Statystycznego w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021

Urząd Statystyczny w Rzeszowie zaprasza wszystkich uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym pt.: „Kultura i tradycja w moim narodzie”. Konkurs organizowany jest w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021.  

Konkurs skierowany jest do uczniów w wieku 6-14 lat uczęszczających do szkół podstawowych i świetlic pozaszkolnych. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest spisanie się przez Internet rodzica lub opiekuna prawnego uczestnika na stronie spis.gov.pl. Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne.

Pracę konkursową wraz z wypełnionym dokumentem (załącznik nr 1 w regulaminie) należy przesłać w formie elektronicznej na adres e-mail: rzeszow.konkursy@stat.gov.pl w tytule wiadomości wpisując Konkurs plastyczny „Kultura i tradycja w moim narodzie” (decyduje data wpływu zgłoszenia na wskazaną skrzynkę pocztową organizatora). Zgłoszenia przyjmowane będą do 19 maja 2021 r. Dokumenty złożone po terminie wskazanym w Regulaminie konkursu oraz zgłoszenia niekompletne (bez wypełnionego załącznika nr 1) nie będą brane pod uwagę. Regulamin konkursu oraz więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej Urzędu Statystycznego w Rzeszowie.