Informacje dla mieszkańców
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualne informacje > Oferta kolonii letnich profilaktycznych biura podróży LUTUR
Aktualne informacje dla mieszkańców
Oferta kolonii letnich profilaktycznych biura podróży LUTUR

Biuro podróży Lutur zaprasza do zapoznania się z nową ofertą wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży. W ofercie kolonie profilaktyczne i edukacyjne nad morzem, w górach, nad jeziorami i na Roztoczu. Koszt kolonii 10-dniowej od 939 zł do 1099 zł.

Katalog LATO 2021 zawiera propozycje wyjazdów w czasie wakacji dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 lat. W programie m.in. liczne wycieczki autokarowe i piesze pozwalające poznać najsłynniejsze miejsca regionu, wyjścia do aquaparku, gry, warsztaty, zabawy oraz zajęcia sportowe. Katalog z pełną ofertą:

Katalog_lato_2021_lutur.pdf

„Zapraszamy do zapoznania się naszymi propozycjami wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży. W 2021 r. proponujemy nowe ośrodki kolonijne w Zakopanem. Nowości z poprzedniego roku: kolonie nad morzem we Władysławowie i w Lesku w Bieszczadach cieszyły się dużym zainteresowaniem i spełniły Państwa oczekiwania.

Oferta LATO 2021 zawiera propozycje standardowych 10-dniowych kolonii profilaktycznych. Ich cena obejmuje wszystkie koszty organizacji wypoczynku: zakwaterowanie z wyżywieniem, transport autokarowy (zbiórka w Państwa Gminie), bilety wstępu, ubezpieczenie, opiekę wychowawczą itd. - nie ma żadnych ukrytych dopłat.

Zapewniamy, że również w tym roku będziemy na bieżąco dostosowywać nasze wyjazdy do aktualnej sytuacji epidemicznej i wytycznych odpowiednich służb. Na bieżąco śledzimy wszystkie wytyczne sanitarne dotyczące organizacji transportu autokarowego, usług hotelarskich i gastronomicznych, pracy wychowawczej z dziećmi oraz w szczególności organizacji wakacyjnego wypoczynku.

Prowadzimy rekrutację na nasze kolonie, która nie wymaga od Państwa składania wiążących deklaracji. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi Klientami i ostateczny kształt kolonii będzie zależał od indywidualnych ustaleń z Państwem i aktualnych wymagań sanitarnych. Zapraszamy do rezerwacji miejsc - w każdej chwili mogą Państwo rezerwację odwołać - bez ponoszenia jakichkolwiek opłat”.

Oferta obowiązuje do 31 sierpnia 2021 r.

Więcej informacji na stronie www.lutur.pl

Kontakt:

Biuro LUTUR

ul. Fabryczna 15/13

20-301 Lublin

e-mail: lutur@lutur.pl

tel. 81 746 19 85,   81 746 12 30,   81 746 12 31

fax. 81 746 19 20

Czynne pon-pt. 9.00-17.00